Kierownik budowy Wrocław

Obowiązki

  • nadzór i organizowanie budowy zgodnie z ustawą prawo budowlane
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • kierowanie budową w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę
  • organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót
  • pozyskiwanie podwykonawców i negocjowanie warunków współpracy
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika budowy
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ograniczeń
  • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu
  • znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie
  • dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • system poleceń pracowniczych
  • nagrody finansowe za propozycje innowacji i usprawnień
  • możliwość skorzystania z dopłat do wypoczynku, dofinansowania do kolonii dzieci, paczek mikołajowych, zajęć sportowych
  • świadczenia świąteczne
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do opieki medycznej
  • przyjazną atmosferę w pracy